Keša

Rychlost.cz - poptávka připojení
Vážený pane Vícho,
28. 7. 2019 jsem u Vás byl s mámou a mou přítelkyní pro malého alexadra vousatého. Říkal jste, že Vám někteří zákazníci a chovatelé posílají fotky a videa jak chovají své papoušky, tak jsem se rozhodl, že se také přidám.
Papouška jsme pojmenovali Keša. Zatím to vypadá, že jde o samici, ale přijde mi, že poslední dobou mu zobáček zase trošku odrůstá do oranžova, takže třeba ještě překvapí. Jinak jsme si na sebe zvykli dost dobře, je už vázaný jak na mě, tak i na mou slečnu a velmi dobře se spřátelil i se zbytkem rodiny. Užívá si s námi docela legraci, ale (pochopitelně) bývá nevrlý, když ho převážíme kvůli studiu mezi Bruntálem a Brnem. V létě a na podzim jsme ho navlíkli do kšand a ukázali mu i venkovní prostor. Byl z toho ale spíš vyděšený, asi jsme trochu moc tlačili na pilu.
Jinak jsme začali s jeho výchovou a slavíme docela slušné úspěchy. Dost nám v tom poholo, když jsme zjistili, že ze všech pamlsků ho nejvíc motivují piniová semínka. Na prst už sedá automaticky, po chvilce přemlouvání za mnou i přiletí. Každopádně největší úspěch je asi to, že jsme ho nedávno naučili aportovat. Zatím jen pěšky, ale třeba časem třeba i letecky. 
Do příloh dám několik fotek, nejaktuálnější je to video.
Měl bych na Vás taky jednu prosbu. Nemáte někde napsané, kdy se papoušek narodil přesně? Vím, že je někdy v březnu minulého roku, ale rád bych věděl, kdy přesně bude mít své první narozeniny.
 
S pozdravem a přáním úspěšného chovu,
Václav Posledník
Kšandy.jpg
Modelka.jpg
 
© usak.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma